Poprzedni
Następny

Witajcie na naszej stronie!

Pewnie macie już dość słabej jakości owoców i warzyw oraz niskich walorów smakowych oferowanych przez większość sieci handlowych produktów - dobrze trafiliście! To miejsce powstało z pasji do dobrego jedzenia i świadomości jak ważne są produkty dobrej jakości w codziennym gotowaniu. Starannie selekcjonujemy nasze owoce i warzywa tak aby do Waszych domów trafiały jedynie produkty, które są nie tylko ładne, ale przede wszystkim smaczne. Pamiętajcie, że jesteśmy tym, co jemy, dlatego pod tym względem nie uznajemy kompromisów! Spróbujcie, a sami się przekonacie!

Nowości

0 +
Produktów
0 +
Zadowolonych Klientów

Dostawa do domu!

W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów, nie robimy dużych zapasów jak większość dostawców artykułów spożywczych. Nasi zaufani dostawcy codziennie dostarczają nam świeże produkty, tak abyśmy mogli zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Tak, Wy też możecie być świadomymi konsumentami i jeść dobrze, zdrowo i smacznie.

 • Promocja
  Art. Spożywcze

  Bulion warzywny 700ml

  13,99 11,99
 • Promocja
  Art. Spożywcze

  Bulion Wołowy 700ml

  13,99 11,99
 • Promocja
  Art. Spożywcze

  Barszcz czerwony 700ml

  13,99 11,99
 • Promocja
  Art. Spożywcze

  Bulion drobiowy 700nl

  13,99 11,99

Jedz Zdrowe Warzywa i Owoce

W trosce o środowisko naturalne, nie używamy plastikowych toreb. Dostawy realizujemy w tekturowych kartonach lub w papierowych torbach, które, jeżeli chcecie, przyjmiemy od Was z powrotem. Bądźcie EKO razem z nami!

Partnerzy Prosto Z Ogródka

You were not leaving your cart just like that, right?

Wpisz swój numer telefonu a poinformujemy Cię o przyszłych promocjach oraz statusie Twojego zamówienia.
Przewiń do góry